به گزارش همشهری آنلاین به نقل از ایندیپندنت، رنه تیلور بازیگری که داخل دانشکده تماشاخانه همکلاسی مونرو بوده گفته که او برای تر سازی پوستش عادت خاصی داشت و مقدار زیادی وازلین به پوستش می زد.

تیلور طی صحبت درون مراسم جشن ۵۰ سالگی موسسه تئاتر و فیلم لی استراسبرگ از این وعظ همکلاسی اش در مبنا ترتیب یاد کرد.

بوسیله گزارش تارنمای پیج سیکس، تیلور گفت: مرلین مونرو با هوش ترین پوستی را داشت که به عمرم دیده بودم. یک روز همراه با لی استراسبرگ متوجه کلاس شد و مجبور شدم ازش بپرسم با پوستش چه می نرم.

مرلین به من گفت: غلام هر روز بامداد به کچل بدنم وازلین می زنم و بعد سه گانه روزگار در گرمابه آب داغ می مانم. با این کار پوستم برق می زند.

اما به گفته تیلور این روش در مورد او جواب نداد. او گفت: من هم رفتم و این کار را امتحان کردم و نزدیک بود غرق شوم.

متخصص پوست مونرو، ارنو لازلو، اقرار کرد او تیمار از کرم مرطوب کننده ای بوسیله نام فلیتیل کوشا استفاده می کند. او علاوه بر این که با ژله نفت یا همان وازلین حمام می کرد، از این میوه قبل از این که مواد آرایشی را بوسیله صورتش بمالد نیز استفاده می کرد تا پوستش همیشه به رویت مرطوب بیاید.

بنا بر گزارش مجله ووگ، مونرو هر روز از بذل پاک کننده خنک پوند، کرم هشت ساعته الیزابت آردن و چربی زیتون نیز بخاطر مراقبت از پوستش استفاده می کرد تا پوستی ابکی و افتابی داشته باشد.

این هنرمند که تو سال ۱۹۶۲ در ۳۶ سالگی درگذشت از پوستش نیز داخل برابر پرتو آفتاب نگهداری می کرد، چون اندیشه می کرد پوست برنزه دیگر جذابیتی ندارد و سالم تر بی آرامی ازاله و دلش می خواست کامل بدنش سفید باشد.

مشخصات

آخرین مطالب این وبلاگ

آخرین ارسال ها

آخرین جستجو ها